نام زیرپورتال : خراسان رضوی

1396/6/25 شنبه

بازدید مدیر کل امور اقتصادی ودارایی از شهرک فناوری صنایع غذایی وبیوتکنولوژی

مدیر کل امور اقتصادی ودارایی خراسان رضوی در راستای برنامه هفتگی از شهرک فناوری صنایع غذایی وبیوتکنولوژی واقع در شهرک صنعتی طوس بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید که در معیت استاندار خراسان رضوی وبا حضور مدیران دستگاههای اجرایی انجام شد نیز نشست ستاد تسهیل ورفع موانع تولید خراسان رضوی برگزار شد . استاندار خراسان رضوی در دراین نشست تسهیلات رونق تولید را مربوط به واحدهای کمتر از 100 نفر اشتغال ذکر و بیان کرد: این واحدها ملزم به ثبت نام در سایت بهین یاب بودند اما از پارسال مقرر شد واحدهای دارای بالای 100 نفر اشتغال نیز از تسهیلات رونق تولید بهره مند شوند. در این خصوص 2 هزار میلیارد ریال به استان اختصاص یافت.      
وی افزود: از آنجا که برخی واحدهای تولیدی بالای 100 نفر اشتغال که جزو واحدهای موثر و دارای بازار خوب داخلی و صادراتی هستند به دلیل داشتن چک برگشتی نتوانستند از تسهیلات رونق تولید استفاده کنند مقرر شد با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهوری مشکل این نوع واحدها به بانک مرکزی مطرح و تصمیمی برای رفع موانع در پرداخت تسهیلات به آنها گرفته شود.
در این نشست مشکلات مربوط به تسهیلات رونق تولید واحدهای کشاورزی و طرحهای کشاورزی، واحد تولیدی تجهیز دکل توس، واحد تولیدی حباب کف توس و شرکت جهدآزما بررسی و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.
 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

مشهد- بلوار خیام جنوبی- بعد از چهارراه ارشاد- تلفن(گویا):37635602-051 دورنگار:37685077-051 کدپستی:14311-91859  صندوق پستی:489-91735
^